--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Розподілено благодійні кошти

Розподілено благодійні кошти

10 липня 2015 року відбулося засідання районної комісії з розгляду питань, пов’язаних з наданням фінансової, матеріальної та іншої допомоги військовозобов’язаним, призваним з району на військову службу під час мобілізації, та членам їх сімей.

На засіданні комісії розглянуто 2 питання, зокрема, щодо наявності коштів для надання фінансової допомоги військовозобов’язаним, призваним з району на військову службу під час мобілізації, та членам їх сімей станом на звітну дату (Пославська Т.П., координатор надання волонтерської допомоги учасникам АТО у Романівському районі), та про розгляд заяв учасників АТО та членів їх сімей.

Слід зазначити, що з моменту останнього засідання, яке відбулося 12.06.2015 року, надійшло 5 заяв.

10.07.2015 року розподілено 11 тис. грн., в тому числі 9 тис. грн. з благодійних коштів, які надійшли від громадян, підприємств, установ і організацій та 2 тис. з тих, що передбачені в районному бюджеті на реалізацію районної комплексної програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2015 рік (всього на 2015 рік передбачено 20 тис. грн.).

Районна комісія висловлює слова подяки всім, хто приєднався до здачі коштів для надання благодійної допомоги нашим землякам - учасникам антитерористичної операції.

Пам’ятаймо, добрі справи завжди повертаються до нас добром!

НОВ�Н�