--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Проведено конкурси дитячих малюнків

Проведено конкурси малюнків  «Україна переможе» і

«Наша рідна Україна»

 

28 червня в рамках відзначення Дня молоді в Романові  на площі Єдності проведено для дітей конкурс малюнків «Україна переможе» та конкурс малюнків на асфальті «Наша рідна Україна». Серед великої кількості робіт оргкомітет оцінював оригінальне бачення, майстерність, цілісність композиції та образність дитячих малюнків відповідно до тематики конкурсів.

У конкурсі малюнків на асфальті «Наша рідна Україна» перемогу отримала спільна робота Прес Софії, Шкляр Марини та Бондарчук  Анни, друге місце отримала Сухомлин Юлія, третє – Бабушко Петро та Чупілко Денис.

У конкурсі малюнків «Україна переможе», про який було заздалегідь повідомлено навчальні заклади району, усі роботи наших обдарованих дітей можна вважати маленькими шедеврами. Серед великої кількості малюнків, які усі бажаючі могли переглянути на святі, перше місце отримала робота Шиманської Анни, друге – Рум’янцевої Вікторії, третє – Царюк Мирослави. Кращі роботи надіслано бійцям з Романівського району, які в даний час приймають участь в антитерористичній операції.

Переможці та призери конкурсів нагороджені грамотами та цінними подарунками сектору у  справах сім’ї, молоді та спорту Романівської райдержадміністрації.

 

Ковальчук Л.Й.,

завідувач сектора

у справаї сім’ї, молоді та спорту

райдержадміністрації

НОВ�Н�