--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Молодь Романова впевнена - Україна переможе!

28 червня цього року на площі Єдності Романова відбулося відзначення Дня молоді, який проходив під девізом "Україна переможе".

З приємністю організатори свята спостерігали за людським потоком, що наповнював площу. І свято вдалося. З привітанням виступив голова районної ради Ходюк Василь Іванович. У виступі наголосив  на тому, що молодість це, перш за все, стан душі, а юним українцям побажав докласти максимум зусиль та уміння для розбудови нашої Батьківщини.

Започаткований фестиваль патріотичної пісні "З Україною у серці" об’єднав учасників різних вікових категорій з усіх куточків Романівського району. І місце здобула Аліна Баліцька (с. Печанівка), ІІ - Алла Гринчук (с. Камінь), ІІІ - Людмила Білоус (с. Камінь), IV - Світлана Діхтярук (смт. Романів),V - Світлана Кулик (с. Раці), VI - вокальний ансамбль "Пролісок,VII - Андрій Солдатенко (смт. Миропіль),VIII - Віта Шилюк (смт. Миропіль),IX - Юрій Стужук (смт. Миропіль),X - квартет (смт. Миропіль),XI - Ірина Глінська (с. Врублівка),XII - дует (с. Камінь), XIII - Алла Гринчук та Людмила Булоус,XIV - Ольга Шматко (с. Печанівка), XV - Сніжана Кульбакова (РБК),XVI - сестри Анастасія та Софія Коверчук, XVII - Тетяна Дідківська (Макрус студія), XVIII - тріо «Вітамінки» (Макрус студія), XIX - дует Віки Яремчук та Каріни Сергійчук (Макрус студія), XX - дует Крістіни Гановської та Ангеліни Маліновської (Макрус студія). Патріотичний запал учасників, здавалося, не мав меж.

Протягом свята проводилися благодійні акції "Подарунок солдату" та "Лист солдату", майстер-клас з виготовлення патріотичної символіки та виставка-продаж майстрів прикладного мистецтва. 30% від суми продажу були передані до штабу допомоги воїнам АТО з Романівського району. А придбані на розпродажі блакитно-жовті кульки, на яких були прикріплені побажання солдатам миру та скорішого повернення додому,  злетіли по завершенні свята кульковим салютом у небо.

Родзинкою свята стало і проведення першого у Романові конкурсу дитячих візочків. У ньому взяли участь 12 родин. У якості  відзнак організатори свята вручали сертифікати на придбання товарів у різних торгових точках, які люб’язно надали їх власникики. Пеможець отримав  новенький дитячий велосипед.

Прикрасою свята став виступ дитячого хореографічного колективу "Зорепад" районного Будинку культури, а на завершення свята  свій талант присутнім дарував вокально-інструментальний ансамль "Торнадо".

28 червня площа Єдності об’єднала усіх присутніх у бажаннях: показати свій патріотизм через пісню; допомогти та підтримати учасників АТО; навчитися виготовляти патріотичну символіку; прийняти участь у конкурсах та й просто – відпочити.

Розходились задоволені і глядачі, і організатори та учасники свята.

Приємно відмітити, що під час проведення заходів з нагоди Дня молоді в Романові не виникло ніяких надзвичайних ситуацій.

 

Лободзінська А.Ф.,

завідувач сектору культури

райдержадміністрації 

НОВ�Н�