--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Благодійна акція "Ви можете врятувати чиєсь життя!"

Громадськість району взяла участь у благодійній акції

 

02 липня 2015 року на базі центральної районної лікарні організовано та проведено благодійну акцію «Ви можете врятувати чиєсь життя!» по забору донорської крові Житомирським обласним центром крові.

Близько сотні жителів Романівського району відгукнулися на прохання працівників сектору охорони здоров’я райдержадміністрації та лікувально-профілактичних закладів здати кров для лікування учасників АТО.

Приємним є той факт, що зібралося чимало свідомих жителів району із активною  громадянською позицією. Стоячи в черзі, люди терпляче проходили всі необхідні попередні медичні обстеження. Варто зазначити, що серед добровольців було багато не лише чоловіків, а й жінок різного віку, різних професій.

Це були працівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, закладів освіти, медицини, культури, правоохоронних органів, приватні підприємці, волонтери та учасники АТО й багато інших працівників підприємств, організацій району. Вони прийшли виконати свій патріотичний обов’язок – здати кров для мужніх героїв, які захищають незалежність нашої Батьківщини. «Ми будемо допомагати їм і кров’ю, і гуманітарною допомогою та іншим, аби вони вибороли перемогу для країни, аби кожен, хто вклав власну часточку у жадану перемогу, міг пишатися тим, що він – українець» – заявляли чимало із добровільних донорів.

Свою волонтерську місію виконала і координатор роботи волонтерської групи Романівщини «Берегиня» Тетяна Пославська, відмітивши, що це її громадянська позиція  здати кров для наших військових, поранених в боях за свободу і незалежність України. На думку Тетяни Петрівни, це обов’язок кожного громадянина України, і кожен, хто може, має прийти і здати кров. Кров – це головна життєдайна речовина нашого організму, і вона весь час потрібна нашим героям, які проливають її за волю батьківщини. Головне, щоб вони були живі і перемога була за ними. Крім того, учасники акції передали  260 грн. зібраних благодійних коштів у волонтерський штаб збору допомоги учасникам АТО.

Організатори акції висловлюють щирі слова подяки всім, хто відгукнувся і взяв участь у благородній акції.  

 

 Базелюк В.О.,

завідувач сектора охорони здоров'я

райдержадміністрації

НОВ�Н�