--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Про виконання доходної частини бюджету району станом на 01.07.2015 року

Про виконання доходної частини бюджету району

Станом на 01.07.2015 затверджені місцевими бюджетами показники доходів загального фонду в цілому по району виконано на 121,0 %. При плані на січень - червень 2015 року 9120,2 тис. грн. фактично надійшло 11038,4 тис. грн. Додатково отримано 1918,2 тис. грн.

Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження збільшились на 1762,2 тис. грн.  Ріст надходжень загального фонду становить 119,0 %. Надходження збільшились в основному за рахунок єдиного податку, який в 2015 році зараховується до загального фонду місцевих бюджетів (в 2014 – зараховувався до спеціального фонду місцевих бюджетів) - на 1523,7 тис. грн., рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів – на 132,0 тис. грн., податку на майно ( в тому числі надходження по земельних платежах) - на 396,5 тис. грн.

Забезпечено виконання всіх 12-ти запланованих джерелах надходжень до бюджету району.

Загальна сума надходжень до спеціального фонду бюджету району за 6 місяців 2015 року становить 1334,3 тис. грн., з них 720,2 тис. грн. – власні надходження бюджетних установ,  503,9 тис. грн. – кошти від відчуження майна, що перебуває у комунальній власності, 108,7 тис. грн. – кошти від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що перебувають у комунальній власності.

 

У липні 2015 року з державного бюджету надійшли субвенції місцевим бюджетам на:

- надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот у сумі 773 001 грн.;

- надання пільг з послуг зв'язку, інших передбачених законодавством пільг (крім пільг на одержання ліків, зубопротезування, оплату електроенергії, природного і скрапленого газу на побутові потреби, твердого та рідкого пічного побутового палива, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот), на компенсацію втрати частини доходів у зв'язку з відміною податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів та відповідним збільшенням ставок акцизного податку з пального і на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян – 19 929 грн.;

- освітня субвенція – 1 736 900 грн.;

- медична субвенція –  721 150 грн.

На виплату заробітної плати педагогічним працівникам загальноосвітніх закладів району в липні уже спрямовано кошти в сумі 661,3 тис.грн.

Янчук Л.В.,

заступник начальника

управління фінансів

райдержадміністрації

 

НОВ�Н�