--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

"Моя маленька Україна"

 

  Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та служба у справах дітей Романівської райдержадміністрації 28.06.2015 року організували і провели з нагоди Дня молоді конкурс дитячих візочків «Моя маленька Україна», мета якого популяризація сімейних, національних свят, традицій, організації змістовного дозвілля, зміцнення інституту сім’ї, сімейних форм виховання дітей.

У конкурсі взяло участь 12 молодих сімей з дітками.

Звичайно, нелегко  було визначити переможців конкурсу, адже в кожну  роботу вкладено часточку душі та любові, натхнення, родинного колориту. Журі враховувала оригінальність, цілісність образу, художнє оформлення, креативний підхід, національний колорит композицій.

За результатами журі  І місце  та СУПЕРПРИЗ дитячий велосипедик отримала сім’я Петлевич: мама Тетяна Юріївна з синочком Іллею 2 рочки, їх композиція «З Україною у серці», ІІ місце сім’я Войналович – мама Анна Михайлівна з синочком Миколкою та їх композиція «Екскаватор», ІІІ місце сім’я Оксаніч – мама Наталія Петрівна з синочком Максимом і їх композиція «Козак їхав містом».

Всі учасники нагороджені грамотами, подяками, сертифікатами.

 

НОВ�Н�