--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Золотий дубль Черкавської Оксани

Золотий дубль Черкавської Оксани

       

Цю дівчинку район знає з публікацій в газеті. Вона з’явилася на спортивному небосхилі не так давно, але з ще найперших виступів на районних змаганнях, усі були зачаровані її витривалістю, легкістю, з якими вона долала спортивні дистанції. Вже тоді всі розуміли, що у дівчинки потужний потенціал.

Час йшов, жоден чемпіонат області не обходився без перемог Черкавської Оксанки, яка народилася і навчалася в с. Нивна. Досвідчений тренер Сушицький Анатолій Цезарович також як міг підтримував і навчав юну спортсменку. Дівчинку з багатодітної сім’ї, без особливих достатків, батьки, дякувати їм, постійно привозили в Романів на тренування, бо бажання бігати переважало над дитячою потребою гратися з однолітками.

Оксанка виявила бажання удосконалювати спортивну майстерність в спеціальному спортивному закладі - Республіканському вищому училищі фізичної культури. Навчається там другий рік. Паралельно бере участь у змаганнях обласного  та Всеукраїнського рівня.

І ось, усім своїм шанувальникам, рідному району до Дня молоді Оксанка подарувала дві золоті медалі на дистанції 1500м. та 3000м. (4.46,4 хв і 10.28,7 хв)  (її коронні дистанції) на Чемпіонаті України серед атлетів 2000 року народження і молодших юніорів, який проходив у Вінниці  18-19 червня. Залишила поза конкуренцією усіх. Такого район іще не знав.

Хочеться побажати нашій золотій дівчинці подальших спортивних здобутків, не зупинятися. Увесь район стежить за твоїми успіхами, дорога землячко. Це тепер твій великий фанклуб.   Хай щастить!

 

                                                                 Ковальчук Л.Й.,

завідувач сектора у справах

сім’ї, молоді та спорту

райдержадміністрації

НОВ�Н�