--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Ура, канікули!

Ура, канікули!

З метою профілактики дитячої  злочинності, вже протягом кількох років поспіль,  служба  у справах дітей райдержадміністрації спільно з групою кримінальної міліції у справах дітей Романівського РВ УМВС України в Житомирській області організовує та проводить екскурсії до райвідділу міліції. Цього року відвідати райвідділ пощастило учням Романівського ліцею, які відпочивають в літньому мовному таборі.

Екскурсантів привітно зустрів оперуповноважений групи кримінальної міліції у справах дітей Балик О.О., який розпочав екскурсію з відвідин штрафного майданчика, де наочно продемонстрував дітям, до яких наслідків може призвести водіння транспортного засобу у стані алкогольного сп’яніння та за відсутності елементарних знань правил дорожнього руху.

Екскурсію  продовжив в черговій частині оперуповноважений групи кримінальної міліції у справах дітей Іщук В.А. Ми побували в кімнаті для затриманих, які вчинили адміністративні правопорушення, ізоляторі тимчасового утримання взятих під варту осіб, кімнаті допитів, а ще пройшлися прогулянковим двориком ізолятора. Володимир Анатолійович розповідав про кожне приміщення, наводив приклади, за які правопорушення настають ті чи інші види покарань.

Пізніше оперуповноважений провів нас до актової зали, де спільно з колегою Баликом О.О., продемонстрував екскурсантам зброю, роз’яснив правила  застосування та використання спеціальних засобів, якими керуються в роботі працівники органів внутрішніх справ. Кожен учасник екскурсії міг потримати в руках засоби активної оборони у вигляді наручників, бронещитів, касок, балонів зі сльозоточивою речовиною, зброю для проведення спецоперацій. Було представлено систему зв’язку між патрулями для забезпечення громадського порядку – рації.

Також, з дітьми була проведена бесіда спрямована на профілактику правопорушень та злочинів, вживання тютюнових виробів, алкогольних та наркотичних речовин.

Діти  отримали безліч позитивних емоцій. Декілька дітей навіть всерйоз задумалися про те, щоб в майбутньому записатися до лав міліції. А це і було головною метою  – показати школярам, що існує багато цікавих занять та долучити їх до здорового способу життя. Дитячу енергію потрібно спрямовувати у корисне русло, тоді часу і сил для пустощів не залишиться. Вони менше будуть вештатися вулицями в пошуках пригод, які в подальшому закінчуються у стінах міліції.

 

                                                       Служба у справах дітей

райдержадміністрації

НОВ�Н�