Визначено кращі заклади культури Романівського району :: Новини :: Офіційний веб-сайт Романівської районної державної адміністрація
« Новини

Визначено кращі заклади культури Романівського району

У червні 2015 року сектором культури Романівської районної державної адміністрації проведено засідання комісії районного конкурсу «Кращий заклад культури та прилегла до нього територія», в ході якого підведено підсумки конкурсу та визначено переможців:

  1. Номінація «Зразковий заклад культури»:

         - Биківська селищна бібліотека (завідуюча Петренко А.С.).

  2. Номінація «Кращий клубний заклад»:

Переможець конкурсу  сільський будинок культури с. Врублівка (директор Полубєлова Л.Л.);

Будинок культури с. Печанівка (директор Куцан О.В.) - подяка;

Будинок культури смт. Миропіль (директор Глінська Л.О.) – подяка; 

          - I місце -  сільський  клуб с. Мала Козара (завідуюча Бабич Т.Є.);

          - II місце -сільський  клуб с. Паволочка (завідуюча П’ясківська І.П.);

          - III місце - сільський клуб с.ЛіснаРудня  (завідуючий Орловський О.С.);

          - III місце - сільський клуб с. Голубин ( завідуюча Коник В.А.).

  3. Номінація «Краща бібліотека»:

           - I місце - Романівська районна бібліотека для дітей (завідуюча Бондарчук А.Д.);

          - II місце-  сільська бібліотека с. Романівка  (завідуюча Карпець О.В.);

          - II місце - сільська бібліотека с. Грем’яче  (бібліотекар Тернова Т.Ц.);

          - III місце - сільська бібліотека с. Камінь (бібліотекар   СеменівськаС.О.);

        - III місце - пункт видачі книжок  центру культури і дозвілля с. Червоні Хатки (завідуюча Андріївська Г.О.).

4. Переможці вномінації «Кращий музейний куточок»:

- музейний куточок бібліотеки с. Романівка (завідуюча  Карпець О.В.);

- музейний куточок бібліотеки с. Врублівка (завідуюча  Зінчук Л.П.);

           районний краєзнавчий музей (директор Скороход Г.І.) – подяка.

5. Номінація «Кращі виконавчі комітети сільських рад щодо стану здійснення ними делегованих повноважень в сфері культури»:

- I місце – виконкоми: Малокозарської та Печанівської сільських рад;

- II місце -  виконкоми:  Врублівської та Нивненської сільських рад;

- III місце -  виконком Гордіївської сільської ради.

Урочисте вручення нагород переможцям буде проведено 24 серпня 2015р. в рамках свята Дня Незалежності України.

 

                              Лободзінська А.Ф.,

завідувач сектору культури

райдержадміністрації

НОВ�Н�