--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія

Все про СУБСИДІЇ: телефон "гарячої лінії" (04146)21196

ВСЕ ПРО СУБСИДІЇ: телефон "гарячої лінії" з питань надання житлових субсидій в Романівському районі (04146) 2-11-96

Телефони "гарячих ліній" з питань надання житлових субсидій управлінь праці та соціального захисту населення Житомирської області" ТУТ.


"Отримав субсидію - бережи енергоресурси". ВІДЕО ТУТ. 


2019 рік

Стартувала монетизація субсидій – хто і коли отримає кошти

Субсидія, пільги, комуналка, монетизація, кошти, рахунок, економія 

1Кабінет міністрів України 27 грудня 2018 року схвалив Постанову про надання житлових субсидій населенню у грошовій формі. Правила призначення допомоги у сплаті комунальних платежів залишаються незмінними. Змінюється лише алгоритм її виплати.

 

Монетизація відбуватиметься у три етапи.

 

Вже з 1 січня 2019 року участь у монетизації пільг і субсидій беруть ті сім’ї, які звернуться за допомогою вперше. Субсидія від держави надходитиме на їх персональний обліковий запис в Ощадбанку. Банк розраховуватиметься за субсидіанта з надавачами комунальних послуг та одразу інформуватиме SMS-повідомленням громадян про те, скільки їм залишилося доплатити за комуналку.

 

Тим сім’ям, які беруть участь в монетизації, не потрібно буде щомісяця сплачувати свій обов’язковий платіж окремо за кожен вид послуги. Держава через Ощадбанк сплачуватиме частину комуналки, в межах виділеної субсидії та соціальних норм, а субсидіанти доплачуватимуть другу частину рахунку.

 

Скажімо, домогосподарству виділена субсидія на газ, воду, електроенергію у загальному розмірі 1 500 гривень. А сума всіх комунальних платежів складає 2 000 гривень. 1 500 субсидійних гривень Ощадбанк перерахує надавачам послуг та поінформує сім’ю субсидіанта про те, що йому залишилося доплатити за комуналку 500 грн.

 

З 1 травня 2019 року монетизація торкнеться тих, хто отримує субсидію чи пільгу вже багато років, в тому числі користується допомогою в літній період.

 

А з 1 жовтня 2019 року запрацює повномасштабна монетизація, коли коженхто є одержувачем житлової субсидії, отримуватиме за результатами опалювального сезону готівкою все, що було заощаджено.


Все про тарифи ЖКП на новому сайті

Нещодавно Кабінет Міністрів України запустив новий сайт Тeplo.gov.ua, який дає відповіді на найбільш поширені в суспільстві питання: Чому зросли тарифи? Як формується ціна на газ? Для чого потрібні субсидії? Як зменшити комунальні платежі?


На сайті є калькулятор комунальних платежів і субсидій. Введіть дані власної квартири та тарифи свого міста і дізнайтеся скільки у разі оформлення субсидії складатимуть Ваші комунальні витрати, а скільки за Вас заплатить держава. Все просто і прозоро.


Кожен, хто потребує допомоги у сплаті житлово-комунальних послуг, - її отримає. Уряд подбав, щоб перехід на нові справедливі тарифи на житлово-комунальні послуги був менш відчутним для більшості українців.

 

 • Постанова Кабінету Міністрів України від 01.10.2015 №758 "Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов'язків на суб'єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу (відносини у перехідний період).  Детальніше...
 • Постанова Кабінету Міністрів України від 26.06.2015 №475 "Про спрощення порядку призначення та надання населенню житлових субсидій".  Детальніше...  
 • Постанова Кабінету Міністрів України від 28.02.2015 №106 "Про удосконалення порядку надання житлових субсидій". Детальніше...
 • Постанова Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 №848 "Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива". Детальніше... 
 • Розрахунок розміру платежу при наданні субсидії. Детальніше...

 • Декларація про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням 
 • житлової субсидії. Детальніше...  
 • Інструкція про порядок заповнення бланку Заяви про призначення житлової субсидії. Детальніше... 
 • Інструкція про заповнення бланку Декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії. Детальніше...
 • Пам'ятка споживачам. Детальніше...
 • Дорожня карта "Порядок надання житлових  субсидій домогосподарствам області". Детальніше...НОВ�Н�