--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія

Регуляторна діяльність

2018 рік

1.Розпорядження голови Романівської районної державної адміністрації від 13.04.2018 № 121 "Про затвердження середньої ціни ритуальних послуг для відшкодування витрат на поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій і інвалідів", зареєстроване в Головному територіальному управлінні юстиції у Житомирській області 10.05.2018 за № 44/1528 ТУТ. 


2017 рік

Внесення змін до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік Романівської районної державної адміністрації ТУТ.


Про розпорядження голови Романівської районної державної адміністрації

05 квітня 2017 року прийнято розпорядження голови Романівської районної державної адміністрації №87 "Про затвердження Умов Конкурсу з визначення перевізників для роботи на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Романівського району", яке зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у Житомирській області 27 квітня 2017 року за №41/1405.

Детально ознайомитись з вищезазначеним розпорядженням можливо  ТУТ.  


Аналіз регуляторного впливу до проекту розпорядження голови районної державної адміністрації "Про затвердження Умов Конкурсу з визначення перевізників для роботи на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Романівського району". Детальніше ТУТ. 

  • Проект розпорядження голови районної державної адміністрації "Про затвердження Умов Конкурсу з визначення перевізників для роботи на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Романівського району. Детальніше ТУТ.
  • Умови конкурсу з визначення перевізників для роботи на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Романівського району. Детальніше ТУТ.

 


2016 рік

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Романівська районна державна адміністрація повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта, проекту розпорядження голови райдержадміністрації «Про затвердження Умов конкурсу з визначення перевізників для роботи на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Романівського району»

  1. Зміст проекту: 

Метою видання розпорядження голови державної адміністрації «Про затвердження Умов конкурсу з визначення перевізників для роботи на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Романівського району» є забезпечення:

 

  • безпечного, якісного обслуговування населення автотранспортом загального користування, залучення на прозорих умовах до виконання перевезень суб`єктів господарювання, які мають бажання та можливості для оновлення рухомого складу;
  • реалізація повноважень Романівської районної державної адміністрації з підготовки та проведення конкурсів з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Романівського району.

 

  Для суб’єктів господарювання:

 

  • створення конкурентного середовища у сфері перевезення пасажирів автомобільним транспортом;
  • забезпечення прозорості та створення умов для підвищення ефективності проведення  конкурсів.

 

Для населення району:

 

  • задоволення зростаючих потреб населення в перевезеннях;
  • підвищення якості транспортних послуг;

 

2. Поштова та електрона адреса розробника проекту.

  2.1. Поштова адреса: 13001, Житомирська область, смт Романів вул. ім. С.Лялевича2, відділ економічного розвитку,  інфраструктури та торгівлі районної державної адміністрації. Тел.(факс) (041 46) 2-12-98, 2-17-07

  2.2. Електрона адреса: ekonomrda_rom@ukr.net

  3. Спосіб оприлюднення регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

Проект регуляторного акта з відповідним аналізом регуляторного впливу будуть оприлюднені на офіційному сайті Романівської районної державної адміністрації romanivrda@ukr.net та в районній газеті «Романівський вісник».

Зауваження та пропозиції від суб’єктів господарювання приймаються до 17.00 годин 30 січня 2017 року.

   4. Спосіб надання зауважень та пропозицій  - письмово за адресою:

13001, Житомирська область, смт Романів вул. ім. С.Лялевича2, відділ економічного розвитку,  інфраструктури та торгівлі районної державної адміністрації, тел. (04146) 2-17-07.


НОВ�Н�