--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія

Доступ до публічної інформації

Про розгляд запитів на отримання публічної інформації згідно із Законом України "Про доступ до публічної інформації"

Закон України «Про доступ до публічної інформації» та Указ Президента України від 5 травня 2011 року №547/2011 «Питання забезпечення органами влади доступу до публічної інформації» покликані забезпечити реалізацію конституційного права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію.

Романівською райдержадміністрацією доступ громадян до публічної інформації забезпечується шляхом оприлюднення такої інформації в ЗМІ та надання громадянам інформації за їхніми інформаційними запитами. 

Запит на отримання інформації складається в довільній формі, однак обов’язково має містити:

1) дані про запитувача (прізвище, ім’я, по батькові для фізичних осіб; назву юридичної особи), поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку (телефон, факс), якщо такий є;

2) загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;

3) підпис і дату (за умови подання запиту в письмовій формі).

Для оперативного відокремлення Вашого інформаційного запиту від інших видів діловодства просимо в запиті зазначати, що він подається відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Запит на доступ до публічної інформації до Романівської районної державної адміністрації може подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою):

 • поштою на адресу: 13001, смт.Романів, вул.С.Лялевича, 2, Романівська районна державна адміністрація (на конверті вказувати «Публічна інформація»);
 • особисто (з наданням консультації): 13001, смт.Романів, вул.С.Лядевича, 2, Романівська районна державна адміністрація (ІІІ поверх, кімнатв 311, сектор з питань внутрішньої політики і зв’язків із засобами масової інформації та громадськістю апарату);
 • факсом - (04146) 2-28-78;
 • телефоном - (04146) 2-26-72;
 • електронною поштою – romanivrda@ukr.net (зазначити «Запит на публічну інформацію»).

 

     Розпорядок роботи: у понеділок- п’ятницю з 8.00 до 17.00 (обідня перерва з 13.00 до 14.00, вихідні дні – субота, неділя.

Всі запити на публічну інформацію, які надходять до районної державної адміністрації, подаються на реєстрацію до сектору з питань внутрішньої політики і зв'язків із засобами масової інформації апарату райдержадміністрації.


Закон України від 13.01.2011 №2939-VI "Про доступ до публічної інформації"

Указ Президента України Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації

Про затвердження форм для подання запиту на отримання публічної інформації 

Постанова КМУ Питання виконання ЗУ Про доступ до публічної інформації

Постанова КМУ Питання системи обліку публічної інформації

Постанова КМУ Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надают

Постанова КМУ Про порядок оприлюднення у мережі Інтернет інформації про діяльність органів виконавчої влади

Розпорядження голови РДА Про забезпечення виконання ЗУ Про доступ до публічної інформації

Про внесення доповнень до розпорядження голови РДА

Про внесення доповнень до розпорядження голови РДА, додаток 1

Про внесення доповнень до розпорядження голови РДА, додаток 2

 


2020 рік

 


2019 рік

Всього протягом 2019 року до Романівської районної державної адміністрації надійшло 23 запити про доступ до публічної інформації згідно із Законом України "Про дрступ до публічної інформації". 

Інформації надано запитувачам вчасно та в повній мірі.

 • Протягом І кварталу 2019 року до Романівської районної державної адміністрації надійшло 3 запити про доступ до публічної інформації згідно із Законом України "Про доступ до публічної інформації". Інформації запитувачам надано у визначений діючим законодавством термін в електронному та/або паперовому виді згідно із запитом.
 • Протягом ІІ кварталу 2019 року до Романівської районної державної адміністрації надійшло 5 запитів про доступ до публічної інформації згідно із Законом України "Про доступ до публічної інформації". Інформацію запитувачам надано вчасно та в повній мірі.
 • Протягом ІІІ кварталу 2019 року до Романівської районної державної адміністрації надійшло 4 запити про доступ до публічної інформації згідно із Законом України "Про доступ до публічної інформації". Інформацію запитувачам надано вчасно та в повній мірі.
 • Протягом ІV кварталу 2019 року до Романівської районної державної адміністрації надійшло 11 запитів про доступ до публічної інформації згідно із Законом України "Про доступ до публічної інформації". Інформацію запитувачам надано вчасно та в повній мірі.

 


 

2018 рік

 • Протягом 2018 року до Романівської районної державної адміністрації надійшло 23 запити (у 2017 році надійшло 36 запитів) про доступ до публічної інформації згідно із Законом України «Про доступ до публічної інформації». Інформації запитувачам надано у визначений діючим законодавством термін в електронному та/або паперовому виді згідно із запитом. 

  2017 рік

Доступ до публічної інформації: найчастіші запитання та відповіді.

 


У 2017 році до Романівської районної державної адміністрації надійшло 37 запитів про доступ до публічної інформації згідно із Законом України «Про доступ до публічної інформації». У тому числі:

 • протягом І кварталу 2017 року до Романівської районної державної адміністрації надійшло 7 запитів про доступ до публічної інформації згідно із Законом України «Про доступ до публічної інформації».
 • протягом ІІ кварталу 2017 року до Романівської районної державної адміністрації надійшло 9 запитів про доступ до публічної інформації згідно із Законом України «Про доступ до публічної інформації».
 • протягом ІІІ кварталу 2017 року до Романівської районної державної адміністрації надійшло 7 запитів про доступ до публічної інформації згідно із Законом України «Про доступ до публічної інформації».
 • у IV кварталі 2017 року до Романівської районної державної адміністрації надійшло 14 запитів про доступ до публічної інформації згідно із Законом України «Про доступ до публічної інформації».

         Інформації запитувачам надано у визначений діючим законодавством термін в електронному та/або паперовому виді згідно із запитом. 

 

 


 

Звіт про розгляд запитів на отримання публічної інформації у 2016 році       

Звіт про розгляд запитів на отримання публічної інформації у 2015 році

Звіт про розгляд запитів на отримання публічної інформації у 2014 році

Звіт про розгляд запитів на отримання публічної інформації у 2013 році

НОВ�Н�