--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія

Перевірка претендентів на посади

2016 рік

24 березня 2016 року в Романівській районній державній адміністрації розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо Антонової Тетяни Миколаївни, яка займає посаду головного спеціаліста загального відділу апарату райдержадміністрації.

Копії заяви Антонової Т.М. про проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади" та декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік додаються.

Довідка про результати перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади" щодо Антонової Т.М.

 


2015 рік

 

02 лютого 2015 року в Романівській районній державній адміністрації розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», Багінського Віктора Антоновича, який претендує на посаду начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

Копії заяви Багінського В.А. про проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади» та декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік додаються.

Довідка про результати перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади" щодо Багінського В.А.

 

23 березня 2015 року  в Романівській районній державній адміністрації розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», щодо Гончарук Людмили Миколаївни, яка займає посаду головного спеціаліста відділу фінансово-господарського  забезпечення апарату райдержадміністрації (тимчасово, на період відпустки по догляду за дитиною, до досягнення нею трирічного віку, основного працівника).

Копії заяви Гончарук Л.М. про проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади» та декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік додаються.

Довідка про результати перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади" щодо Гончарук Л.М.

14 квітня 2015 року  в Романівській районній державній адміністрації розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», щодо Олексіюка Максима Ігоровича, який займає посаду провідного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації.

Копії заяви Олексіюка М.І. про проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади» та декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік додаються.

Довідка про результати перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади" щодо Олексіюка М.І.

НОВ�Н�