--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Три роки боротьби
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя

ОСВІТА

НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА. МАТЕРІАЛИ ТУТ.

Реформа освіти та науки. Детальніше ТУТ. 

СПИСОК  КЕРІВНИКІВ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ, ДОШКІЛЬНИХ ТА ПОЗАШКІЛЬНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ РОМАНІВСЬКОГО РАЙОНУ

 

Назва школи

Директор

Номери телефонів

1

Биківська ЗОШ І-ІІІ ст.

Домбровська

Людмила Миколаївна

9-43-44

2

Опорний навчальний заклад "Романівська гімназія" 

Войтюк

Олександр Петрович

2-35-72,

2-11-87

3

Романівська ЗОШ І-ІІІ с. №2

Макаревич

Лариса Іванівна

2-14-41,

2-11-49

4

Опорний навчальний заклад "Миропільська гімназія"

Повнич

Петро Степанович

9-52-30

9-52-82

5

Миропільська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Гиндич

Тетяна Василівна

9-51-76

6

Філія опорного навчального закладу "Миропільська гімназія" Миропільська ЗОШ І ст.

Нижник

Наталія Василівна

9-52-80

7

Булдичівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Колесник

Ірина Анатоліївна

9-65-83

8

Вільшанська ЗОШ І-ІІІ ст.

в.о.директора

Сторожук

Аліна Миколаївна

9-64-82

9

Врублівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Свінціцький

Микола Єдуардович

9-44-84

10

Гордіївська  ЗОШ І-ІІІ ст.

Барановський

В’ячеслав Григорович

9-32-40

11

Камінська ЗОШ  І-ІІІ ст.

Топінко

Ірина Миколаївна

9-65-49

12

Карвинівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Заглада

Ігор Миколайович

9-72-45

13

Печанівська  ЗОШ І-ІІІ ст.

Яремчук

Микола Іванович

9-75-30

14

Романівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Бабійчук

Юрій Васильович

9-31-42

15

Старочуднівськогутянська ЗОШ І-ІІІ ст.

Гнатюк

Валентина Миколаївна

9-36-40

16

Філія опорного навчального  "Романівська гімназія" Червонохатківська ЗОШ І-ІІ  ст.

Романчук

Світлана Михайлівна

9-63-32

17

Ягодинська ЗОШ  І-ІІІ ст.

Кухар

Ірина Дмитрівна

9-41-40

18

Філія опорного навчального закладу "Романівська гімназія" Ясногородська ЗОШ  І-ІІ ст.

Скороход

Олег Григорович

9-34-40

19

Філія опорного навчального закладу "Миропільська гімназія" Колодяжненська ЗОШ І-ІІ ст.

Бабіч

Інна Миколаївна

9-82-30

20

Костянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Русецька

Тетяна Володимирівна

9-37-38

21

Нивненська ЗОШ І ст.

Завацький

Микола Миколайович

9-61-32

22

Ольшанська ЗОШ І-ІІ ст.

Цмох

Василь Олександрович

9-71-10

23

Філія опорного навчального закладу "Романівська гімназія" Товщанська ЗОШ  І ст.

Рудніцька

Людмила Францівна

9-46-40

24

Філія опорного навчального закладу "Романівська гімназія" Хижинецька ЗОШ І ст.

Кальчук

Зоя Петрівна

9-74-32

25

Соболівська ЗОШ І ст.

Баліцька

Світлана Володимирівна

-

26

Паволоцька ЗОШ І ст.

Мосейчук

Тетяна Адамівна

9-75-76

27

Філія опорного навчального закладу "Миропільська гімназія" Дертська ЗОШ І ст.

Бірюк

Наталія Анатоліївна

-

28

Романівський ДНЗ №1

Вексей

Ірина Олександрівна

9-17-89

29

Романівський центр розвитку дитини

Криворучко

Алла Леонідівна

2-16-10

30

Миропільський центр розвитку дитини

Розмахова

Анна Генадіївна

2-51-00

31

Печанівський ДНЗ

Сінчук

Людмила Василівна

-

32

Паволоцький ДНЗ

Бобко

Оксана Денисівна

-

33

Старочуднівськогутянський ДНЗ

Кільніцька

Любов Григорівна

9-36-22

34

Биківський ДНЗ

Якобчук

Анелія Леонідівна

9-43-03

35

Камінський ДНЗ

Мінькович

Надія Василівна

9-65-45

36

Врублівський ДНЗ

Якимчук

Ольга Степанівна

9-34-36

37

Разінський ДНЗ

Гарбузюк

Валентина Геннадіївна

9-31-44

38

Гордіївський ДНЗ

Коровчук

Тетяна Петрівна

9-32-36

39

Романівський ДНЗ

Муравська

Катерина Володимирівна

9-31-44

40

Ясногородський ДНЗ

вакантна посада

 

-

41

Товщанський ДНЗ

Мілєшко

Наталія Леонтіївна

-

42

Булдичівський ДНЗ

Михайлиця

Галина Михайлівна

9-65-88

43

Колодяжненський ДНЗ

Бідюк

Лариса Миколаївна

-

44

Вільшанський ДНЗ

Грабовець

Надія Григорівна

9-64-42

45 Костянтинівський ДНЗ

Баліцька

Вікторія Леонідівна

-
46 Соболівський ДНЗ

Лялевич

Жанна Вячеславівна

-
47 Червонохатківський ДНЗ

Поляківська

Ірина Броніславівна

-
48 Карвинівський ДНЗ

Савенко

Ріта Володимирівна

-

49

Дитячо-юнацька спортивна школа

Василівський

Віталій Валентинович

2-21-78

50

Будинок дитячої творчості

Рихальська

Світлана  Володимирівна

2-18-04

Форма річного плану закупівель на 2017 рік ТУТ.

Форма річного плану закупівель на 2018 рік ТУТ.

НОВ�Н�