--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія

Агропромисловий комплекс

2020 рік

Земельна реформа. Детальніше ТУТ.

 


2019 рік

Роз'яснення щодо порядку державної реєстрації сімейних фермерських господарств ТУТ.

Районна Програма розвитку бджільництва на 2019-2020 роки ТУТ.

Державна підтримка в галузі сільського господарства на 2019 рік ТУТ.

На що жителі сіл Житомирщини зможуть отримати підтримку з обласного бюджету у 2019 році ТУТ. 

Як жителям сіл та фермерам Житомирщини отримати фінансову підтримку від ОДА. НАПРЯМКИ та УМОВИ. Детальніше ТУТ.

Про індексацію нормативної грошової оцінки земель ТУТ.

До уваги суб'єктів підприємництва! Діє програма підтримки підприємців "Будуй своє!". Детальніше ТУТ.

Спалювання сухої трави. Наслідки. Детальніше ТУТ.

Читайте більше: Реєструємо пасіку: покрокова інструкція

Як захистити бджолинні сім'ї? Читайте ТУТ.

Про причини зрідження та загибелі посівів озимих культур у зимовий період ТУТ.

Методи діагностики озимих посівів ТУТ.

До уваги керівників сільгосппідприємств! Про дотримання умов охорони праці, пожежної безпеки та правил дорожнього руху під час весняно-польових робіт ТУТ.


Розпорядження голови Романівської райдержадміністрації від 14.08.2019 №141 "Про затвердження нормативів доходів громадян від земельних ділянок різних видів призначень у разі надання всіх видів соціальної допомоги у 2019 році", яке зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у Житомирській області 28 серпня 2019 р. за №55/165 ТУТ.

 


17 липня 2019 року в кабінеті першого заступника голови районної державної адміністрації Біленького О.П. відбулося перше засідання районної конкурсної комісії з розгляду пропозицій щодо надання і використання коштів з районного бюджету, що спрямовуються господарствам населення для відшкодування вартості проведення штучного осіменіння ВРХ.

На засідання комісії представлений Романівською районною державною лікарнею ветеринарної медицини акт виконаних робіт по осіменінню корів від населення на території Романівського району. Згідно наданого акту були проведені роботи по штучному осіменінню корів в кількості 101 голова. Вартість осіменіння однієї голови становить 200,00 грн, а загалом виконано робіт на загальну суму 20 200,00 грн. Рішення комісії прийнято позитивно та погоджено відшкодування вартості проведення штучного осіменіння ВРХ.

Також проведено друге засідання районної конкурсної комісії з розгляду пропозицій щодо надання і використання коштів з районного бюджету, що спрямовуються господарствам населення для виплати за утримання теличок молочного, м’ясо-молочного напрямів продуктивності.

На засідання комісії подані відомості фізичних осіб Биківською селищною, Великокозарською, Врублівською, Годиською, Гордіївською, Камінською, Карвинівською, Печанівською, Романівською, Садківською, Старочуднівськогутянською, Хижинецькою та Ягодинською сільськими радами. Згідно наданих відомостей до відповідних сільських рад звернулися 54 фізичні особи для отримання дотації за утримання та подальше збереження протягом поточного та двох наступних років 56 голів телиць. Вартість відшкодування становить 1 500,00 грн за одну голову. Загальна вартість відшкодування становить 84 000,00 грн. Рішення комісії прийнято позитивно.

Підготовлено та направлено клопотання до районної ради щодо винесення на розгляд сесії районної ради про додаткове виділення коштів з районного бюджету, що спрямовуються господарствам населення для  виплати за утримання теличок молочного, м’ясо-молочного напрямів продуктивності.

 Оксана Костянець, начальник відділу

агропромислового розвитку РДА


 

 

2018 рік

ДЕРЖАВНА ПІДТРИМКА АПК У 2018 РОЦІ

Напрямки державної підтримки АПК у 2018 році ТУТ.

Постановою  Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року № 107 затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва за такими напрямами ТУТ. 

  Постановою Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року  № 106 затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств ТУТ.

Постановою Кабінету Міністрів України від 15 липня 2005 року № 587 зі змінами від 07 лютого 2018 року №104 затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства ТУТ.

Постановою Кабінету Міністрів України від 01 березня 2017 року № 130 зі змінами від 07 лютого 2018 року №86 затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва ТУТ.

Як отримати компенсацію за теля в рамках урядової програми ТУТ.

Науковці надали рекомендації щодо запобігання масовому всиханню дерев. Детальніше ТУТ.

Аграрні розписки в Україні. Детальніше ТУТ.

Сорти картоплі для Полісся ТУТ.

Закупівельні ціни на зернові та олійні культури ТУТ.

Боротьба проти рейдерських захоплень в аграрному секторі ТУТ.

Інформаційно - презентаційні матеріали  щодо здійснення державної фінансової підтримки розвитку фермерських господарств та сільськогосподарської обслуговуючої кооперації ТУТ.

 


Програма розвитку тваринництва в особистих селянських господарствах на 2018 рік

Відповідно до рішення 24 сесії 7 скликання Романівської районної ради №422 від 08.06.2018 року прийнято районну Програму розвитку тваринництва в особистих селянських господарствах  на 2018 рік, якою передбачено порядки відшкодування коштів за такими напрямками.

 Порядок надання і використання коштів з районного бюджету, що спрямовуються господарствам населення для виплати за утримання теличок молочного, м’ясо-молочного напрямів продуктивності. Детальніше ТУТ.

 Дотація буде надаватися фізичним особам, за утримання  ідентифікованого та зареєстрованого поголів’я теличок молочного, м'ясо-молочного напрямів продуктивності, які народилися в їх господарствах у 2017 році, та їх збереженням протягом поточного та двох наступних років 1500 гривень за голову.

Крок 1. Ідентифікувати телицю шляхом біркування та реєстрації.

Крок 2. Підготувати та подати до сільської, селищної ради відповідні документи:

· копії паспортів ВРХ, а якщо 10 і більше голів молодняка – виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;

· копія паспорта фізичної особи – власника тварини;

· копія довідки  або договору про відкриття рахунка в банку;

· копія ідентифікаційного номеру фізичної особи – власника тварини.

· письмове зобов’язання про збереження поголів’я протягом поточного та двох наступних років.

Крок 3. Отримати бюджетні кошти, що надійшли на особистий рахунок у банку.

ДОКУМЕНТИ приймаються до 1 липня, до 1 жовтня, до 1 грудня протягом 2018 року. 

Порядок надання і використання коштів з районного бюджету, що спрямовуються господарствам населення для відшкодування вартості проведення штучного осіменіння ВРХ. Детальніше ТУТ.

Кошти з районного бюджету надаються на безповоротній основі Романівській районній лікарні ветеринарної медицини для відшкодування вартості проведення штучного осіменіння ВРХ в господарствах населення, згідно акту виконаних робіт та виплачуються у розмірі:

200 гривень за проведення осіменіння однієї голови ВРХ;

Крок 1. Домогосподарствам населення звернутися до Романівської районної лікарні ветеринарної медицини для надання послуг по штучному осіменінні ВРХ, які будуть відшкодовані відповідно до вказаного порядку.

 


 

Інформація для пасічників району щодо отруєння бджіл отрутохімікатами сільськогосподарського призначення 

У більшості випадків токсикація бджіл відбувається через несвоєчасну інформацію бджолярів про час, місце та характер хімічних обробок, порушення правил застосування інсектицидів і пестицидів  та використання небезпечних для бджіл препаратів.

Часто отруєння відбувається при авіаційних обробках або коли проходить обприскування при підвищеній силі вітру (більше 5 м/с). При цьому виникає знос препарату до зони інтенсивного льоту бджоли або безпосередньо на територію пасіки.

У випадку раптової загибелі бджолосімей необхідно повідомити про мор Головне управління Держпродспоживслужби в Житомирській області та Житомирську регіональну державну лабораторію Держпродспоживслужби.

Після повідомлення вищезазначених організацій  утворюється  комісія для розслідування та відбору проб у складі: ветеринарного інспектора, агронома або керівника сільгосппідприємства, представника місцевої влади та пасічника.

Після проведення розслідування, про що складається відповідний акт, відбирається патологічний матеріал, який необхідно надіслати до Української лабораторії якості та безпеки продукції АПК за адресою: 08162, Україна, Києво-Святошинський район, смт. Чабани, вул. Машинобудівників, 7.

Відібраний матеріал необхідно опечатати, пронумерувати, додати до нього супровідний лист та акт комісійного обстеження і відправити до лабораторії не пізніше 1-2 діб з моменту відбору згідно затверджених правил (додаються ТУТ).

Матеріал до лабораторії доставляє власник пасіки. 


 

До Уваги сільгоспвиробників-2018!

Зміни до Порядків використання коштів відповідно до Програми розвитку агропромислового комплексу Житомирської області на 2016-2020 роки:

1. Порядок надання і використання коштів з обласного бюджету, що спрямовуються господарствам населення для виплати часткового відшкодування вартості закуплених племінних телиць, нетелей, корів ТУТ.

2. Порядок надання і використання коштів з обласного бюджету, що спрямовуються господарствам населення для виплати відшкодування вартості закуплених установок індивідуального доїння ТУТ.

3. Порядок надання і використання коштів з обласного бюджету, що спрямовуються сільськогосподарським підприємствам, як спеціальна бюджетна дотація за приріст поголів’я корів молочного, м’ясного та комбінованого напрямів продуктивності ТУТ.

4. ПОРЯДОК використання коштів  з обласного бюджету для  часткового відшкодування вартості витрат на сертифікацію відповідності виробництва органічної продукції та часткового відшкодування вартості органічного насіннєвого матеріалу сільськогосподарським підприємствам ТУТ.

5. Порядок надання фінансової підтримки з обласного бюджету, що спрямовується на розвиток сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів за придбання обладнання ТУТ.

6. Порядок надання і використання фінансової підтримки з обласного бюджету, що спрямовується для виплати часткового відшкодування вартості витрат фермерським господарствам на придбання причіпної та навісної сільськогосподарської техніки і обладнання ТУТ.

 


Інформаційна довідка щодо запобігання отруєння та загибелі бджіл при використанні пестицидів ТУТ.


 Відділ агропромислового розвитку Романівської райдержадміністрації доводить до відома керівників підприємств агропромислового комплексу району про те, що Рада Асоціації «Ліга машинобудівників та роботодавців України «Укрмашбуд», до складу якої входить 240 підприємств машинобудування України, інформує про те, що Компанія Інвестагро-Проект, яка входить до складу Асоціації, є представником в Україні провідних європейських компаній в галузі виробництва обладнання для виробництва, заготівлі та переробки молока. 

Компанія Інвестагро-Проект організовує довгострокове фінансування на закупівлю Європейського обладнання. Детальніше ТУТ


ПАТ «АГРАРНИЙ ФОНД» РОЗПОЧИНАЄ ФОРВАРДНУ ПРОГРАМУ ЗАКУПІВЛІ ЗЕРНА

ПАТ «Аграрний фонд» розпочинає форвардну програму закупівлі зерна врожаю 2017 року.

Закупівельні ціни, виходячи з яких здійснюватиметься передплата за договорами, для зерна жита складають 3500 грн/т, пшениці 2 класу -3900грн/т, 3 класу – 3700 грн/т, гречки – 15000грн/т.
Розмір попередньої оплати встановлюється рішенням Комісії з ризиків ПАТ «Анграрний фонд» у відповідності до системи оцінки клієнтів, але не перевищує 65 % від загальної вартості поставки за договором.

На даний час є два варіанта співпраці по форварду з виробниками:
- рівень відсоткової ставки за користування коштами попередньої оплати складатиме від 22,5% до 27,5 % річних без врахування курсових коливань;
- рівень відсоткової ставки за користування коштами попередньої оплати складатиме від 15 до 18 % з врахуванням курсових коливань.

З більш детальною інформацією та переліком документів, необхідних для укладання біржового договору поставки зерна врожаю 2017 року, можна ознайомитися на офіційному сайті ПАТ «Аграрний фонд» agrofond.gov.ua, а також за тел.(0412)36-05-12, 067-328-65-78. Документи приймаються за адресою: м. Житомир, проспект Незалежності, 184.


Національна акціонерна компанія "Украгролізинг": умови надання техніки в лізинг ТУТ. 

 


 

Установи Романівської районної державної лікарні ветеринарної медицини тут.Агропромисловий комплекс Романівського району

Список керівників  економічно – активних сільськогосподарських формувань Романівського району та їх контактні телефони

п/п

Назва формування

Прізвище, ім’я та по-батькові керівника

Контактні дані

робочий телефон

Електронна пошта

Сільськогосподарські товариства з обмеженою

відповідальністю (СТОВ)

1

Філія  Романівська  ТОВ СП «НІБУЛОН»

Кулибаба Юрій Степанович

2-13-86

romanbln@mail.ru

2

ім.Б.Хмельницького

с. Романівка

Черкас Наталія Іванівна

9-30-12

9-31-21

bhmelnitskogo@i.ua

тел.роб. 9-31-34

3

«Зоря»

с.Врублівка

Гижа Анатолій

Михайлович

9-44-46

stov-zorya@ukr.net

4

«Печанівське»

с.Печанівка

Кондратюк Микола Васильович

9-77-00

9-75-80

pechan_stov@meta.ua

5 "Урожай" с.Скаківка Олянюк Віктор Андрійович   urogay2009@ukr.net

Товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ)

 

5

ТОВ «Каміньське»

с.Камінь

Грищук Олег

Петрович

2-32-61

tovkaminske@i.ua

6

ТОВ «Єлисейські поля», с.Врублівка

Бєгун Інна Юріївна

9-32-44

inna.bigun@gmail.com

7

ТОВ «Полонне-Агро»

смт. Миропіль

Поляков Євген Вікторович

0 384

33-06-45

Polonne_buh@promin-agro.com.ua

8

 

ТОВ "Біо Ферма" "Органік Плюс" Віязловська Світлана Миколаївна

s.viyazlovskaya@biofarm-organicplus.com

9

ТОВ «Романів ін. Агро», с.Булдичів

Гусєв Микола Олександрович

 

 

10

ТОВ «Діва Володар», с.Пилипо-Кошари

Юзьков Вадим Вікторович

 

saturnagrokom@gmail.com

11

ТОВ «Печанівські лани»,с. Печанівка

Кондратюк Микола Васильович

9-77-00

9-75-80

pechan_stov@meta.ua

12

ТОВ «Біо Ферма «Соболівка», с.Соболівка

Віязловська Світлана Миколаївна

 

 

 

     

ro@ukr.net

13

ТОВ «Товща», Бердичівський район

Базилівський Павло Миколайович

 

 

14

ТОВ «СВС АГРО-СЕРВІС», с.Соболівка

Крушевський В’ячеслав В’ячеславович

 

 

 

     

 

Приватні сільськогосподарські підприємства (ПСП)

  

15

ПП «Термінал-Сервіс», Баранівський район

Зубчук Олександр Васильович

 

Baranivka-terminal@

ukr.net

16

ПСП«Світанкова зоря», с.Булдичів

Ряжко Іван Іванович

(Йоргенсен Крістіан Фреде)

9-51-72

valera_gr@mail.ru

Селянсько-фермерські господарства (СФГ)

 

17

«Деметра»

с.Колодяжне

Бідюк Віктор

Сергійович

 

9-82-21

18

«Колос»

смт.Романів

Булич Петро

Михайлович

 

2-17-08

19

«Ожго»

с.Карвинівка

Ожго Леонід

Броніславович

 

9-45-80

 

       

20

«Шанс»

с.Вільха

Степанюк Сергій

Іванович

 

novuu2020202020@gmail.com

21

«Шанюки»

с.Ягодинка

Шанюк Микола Миколайович

 

9-41-46

22

СФГ «Едельвейс», Любарський р-н

Марцун Олександр Миколайович

 

edelveys_buh@meta.ua

Фермерські господарства


23

«Агро-2006-Примха»

смт.Миропіль

Примха Ігор Володимирович

 

 

24

«Войцехівських»

с.Гордіївка

Войцехівський Олександр Борисович

 

9-32-37

0969589174@mail.ru

25

«Губерт»

с.Ч.Хатки

Губерт Аркадій

Адольфович

 

9-63-27

ahub@ukr.net

26

«Поліський лан»

с.Романівка

Сімінський Сергій Станіславович

 

9-33-84

27

«Приват-Агро-Полісся»

смт.Миропіль

Стельмах Олександр Миколайович

 

9-55-83

28

«Щедре Полісся»

с.Врублівка

Нагорний Анатолій Миколайович

 

34054200p@ukr.net

29

«Тогунов»   

с.Хижинці

Тогунов Олександр Дмитрович

 

9-74-41

30

«Лопоцюки»     

с.Хижинці

Лопоцюк Сергій

Григорович

 

9-74-47

31

ФГ «Агроспівресурс»

с. Разіно

Зінчук Петро Олександрович

 

34841657@ukr.net

 

       
 
 

 

 

32

«Зоря -2012»

с.Врублівка

Нагорний Володимир Миколайович

 

 

33

«Побережник»

с .Романівка

Побережник  Сергій Степанович

 

9-31-18

34

«Ягодинське», с.Ягодинка

Білявський Олександр Анатолійович

 

 

 

Романівщина запрошує до співпраці. Інвестиційні пропозиції. Детальніше...

ПОРЯДОК надання і використання  спеціальної бюджетної дотації з обласного бюджету,  що спрямовується сільськогосподарським підприємствам на вирощування льону

mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-fareast-language:EN-US;}

1.     ПОРЯДОК використання коштів  з обласного бюджету для  часткового відшкодування вартості витрат на сертифікацію відповідності виробництва органічної продукції та часткового відшкодування вартості органічного насіннєвого матеріалу сільськ


НОВ�Н�