Ярмарок сільськогосподарської продукції в Житомирі :: Оголошення :: Офіційний веб-сайт Романівської районної державної адміністрація
« Оголошення

Ярмарок сільськогосподарської продукції в Житомирі

5 вересня 2015 року у Житомирі по вул. Небесної Сотні (від вул. Київської до вул. Лятошинського) відбудеться ярмарок з продажу сільськогосподарської та харчової продукції.
 
Товаровиробники області (сільськогосподарські і фермерські господарства, харчові підприємства) у широкому асортименті представлять картоплю, овочі, фрукти, рибу, м’ясну і молочну продукцію, хліб та хлібобулочні вироби, мед за цінами виробників.
 
Ярмарок буде працювати з 7.00 до 16.00 години.
5 вересня 2015 року у Житомирі по вул. Небесної Сотні (від вул. Київської до вул. Лятошинського) відбудеться ярмарок з продажу сільськогосподарської та харчової продукції. Товаровиробники області (сільськогосподарські і фермерські господарства, харчові підприємства) у широкому асортименті представлять картоплю, овочі, фрукти, рибу, м’ясну і молочну продукцію, хліб та хлібобулочні вироби, мед за цінами виробників. Ярмарок буде працювати з 7.00 до 16.00 години.

НОВ�Н�