--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Оголошення

Відбудуться громадські обговорення

Відбудуться громадські обговорення кандидатур-претендентів на посади заступників голови Романівської райдержадміністрації

 

12.05.2015р. об 11 годині  у приміщенні великої зали райдержадміністрації відбудуться громадські обговорення щодо кандидатур-претендентів на посади першого заступника голови райдержадміністрації та заступника голови райдержадміністрації.

Метою громадського обговорення є максимально прозора та всебічна оцінка кандидатів-претендентів, а також забезпечення демократичності та публічності процедури призначення на посади заступників голови райдержадміністрації.

До кандидатів на ці посади висунуто наступні вимоги:

  - чітке визначення пріоритетів профільних сфер та готовність їх представити відповідно до розподілу обов’язків між першим заступником та заступником голови райдержадміністрації;

- володіння державною мовою;

  - наявність вищої освіти;

- досвід роботи на управлінській посаді та можливість представити суттєві досягнення на раніше займаних посадах;

- відповідність кандидата критеріям, визначених Законом України «Про очищення влади».

До участі у громадських обговореннях запрошуються представники громадських організацій, політичних партій, засоби масової інформації та громада району.

Кандидати-претенденти на посаду першого заступника та заступника  голови райдержадміністрації можуть направляти свої резюме для розгляду голові районної державної адміністрації на представлення їх на громадському обговоренні до 08.05. 2015 року.

Романівська районна державна адміністрація врахує думку громадськості під час ухвалення рішення щодо призначення першого заступника  та заступника голови райдержадміністрації.

 

 

НОВ�Н�