--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Оголошення

Звернення начальника Романівського РВ УМВС до жителів району

                            Шановні жителі Романівщини!

         Останнім часом на території району знову почастішали випадки шахрайств, крадіжок. Довірливі громадяни систематично стають жертвами зловмисників. Дотримуйтесь елементарних правил безпеки: якщо до Вас зателефонували невідомі особи і повідомили, що з Вашими рідними біда і потрібні гроші, не поспішайте перекидати кошти. Запитайте де це трапилось, хто телефонує, після чого  обов’язково зателефонуйте рідним, якщо близькі Вам люди не відповідають на дзвінок- повторіть декілька разів або зателефонуйте на безкоштовну телефонну лінію 102; свої заощадження зберігайте в надійному місці і бажано, щоб про їх наявність знало якнайменше людей; надійно зачиняйте будинки, господарські приміщення, де зберігаються цінні Вам речі; якщо Ви полюбляєте їздити на велосипеді, то не забувайте його замикати на замок і пам’ятайте, що кількість  охочих «на шару покататись»  на Вашому двоколісному значно зросла;   не впускайте до свого помешкання сторонніх осіб, незалежно від того, назвались вони соціальними чи медичними працівниками.

        Пам’ятайте, що лиходії можуть завітати до Вас під будь-яким приводом з метою оглянути житло та, по можливості, щось викрасти або ж видурити гроші.

        Працівники органів внутрішніх справ вживають всіх заходів, щоб попередити можливі шахрайства та розкрити вже скоєні злочини. Але без Вашої допомоги, яка полягає у дотриманні елементарних правил безпеки, робота правоохоронців значно ускладнюється.    

НОВ�Н�