--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Оголошення

Не пропустіть! Скористайтеся Топ-5 можливостями

Не пропустіть! Скористайтеся Топ-5 можливостями

можливості, громадський сектор, тренінги, конкурси, гранти, навчання, Житомирська ОДА, І Регіональний форум, Житомирщина - територія можливостей 

огляд можливостейЯкщо у вас виникає питання як долучитися до громадського простору, тоді запрошуємо скористатися топ-5 можливостями: форум, конкурс, навчання, ярмарки і семінари.

 

І Регіональний форум «Житомирщина - територія можливостей»

Форум проходитиме 16 травня у Житомирі та поєднає проведення ІІІ Форуму роботодавців та Ярмарку вакансій.

 

 Мета форуму – продемонструвати особливості та потенціал області, сформувати стратегію, механізми й інструменти розвитку.

 

 Під час форуму обговорюватимуть проблеми та осмислення сучасних тенденцій, налагоджуватимуть систему комунікації представників державних та приватних інституцій, громадськості.

 

Тож, якщо ти активний та зацікавлений у розвитку інвестиційного, виробничого, технологічного, природного, туристично-рекреаційного, культурного, безпекового потенціалу Житомирської області запрошуємо взяти участь у масштабному Форумі.

 

Деталі:http://oda.zt.gov.ua/shist-tematichnix-vistavok-praczyuvatime-na-forumi-16-travnya-u-zhitomiri.html.

 

 

Школа журналістики УКУ оголошує відбір на Фестиваль мобільного кіно

Школа журналістики УКУ спільно з Міжнародним фестивалем  про права людини Docudays UA за підтримки Британської ради запрошує на Фестиваль мобільного кіно.

 

Mobile Flix Fest: креативні індустрії в долоні! Театр, живопис, кінематограф, музика, технології, медії, архітектура, дизайн, мода, реклама etc – все навколо твоєї камери.

 

У ракурсі фестивалю – коротке кіно оригінального змісту та нові можливості цифрової мови. Програма охоплює усі тематичні напрямки креативних індустрій – від мистецьких до інноваційних.

 

Мета проекту – продемонструвати, як такі ініціативи формують імідж України у світі та сприяють культурному обміну для творчої співпраці.

 

Деталі:http://journalism.ucu.edu.ua/program-highlights/8226/.

 

Перший міжнародний ярмарок грантів у сфері культури

2 липня 2018 р - у Києві відбудеться «Перший міжнародний ярмарок грантів у сфері культури», організований Національним Бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні за підтримки Українського культурного фонду. Інформаційний партнер - Громадський Простір.

 

Щорічне проведення «Міжнародного ярмарку грантів у сфері культури» стане доброю традицією та ефективним майданчиком для спілкування між грантодавцями та представниками культурних і креативних індустрій, які перебувають у пошуку фінансової підтримки для своїх культурних проектів та ініціатив в Україні.

 

Серед учасників ярмарку – Міжнародний фонд «Відродження», British Council, Culture Bridges та інші закордонні інституції і посольства, які надаватимуть актуальну інформацію про напрями проектів за якими здійснюється грантова підтримка.

 

Заявки на участь у Ярмарку приймаються до 15 червня 2018 р.

 

Деталі:https://www.facebook.com/events/218479365405040/.

 

BWB оголошує конкурс мікро-грантів

Організація «Burners Without Borders» (BWB) оголошує про відкриття програми мікро-грантів для для креативних громадських проектів, що мають на меті розвиток громад. Розмір грантів - 100-1500 доларів США.

 

Дедлайн - 4 червня 2018 року.

 

Деталі:http://gurt.org.ua/news/grants/45561/.

 

Одноденний семінар «Молодіжна політика в ОТГ»

З ініціативи Міністерства молоді та спорту України та в рамках проекту «Громадянське суспільство задля демократії та прав людини в Україні», який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії, розроблено одноденний семінар з питань молодіжної політики для представників об’єднаних територіальних громад (ОТГ).

 

Необхідність розробки такої програми виникла в процесі проведення 3-денних базових тренінгів за програмою «Молодіжний працівник», що реалізується Міністерством молоді та спорту України у співпраці з Програмою розвитку ООН та Державним інститутом сімейної та молодіжної політики.

 

Партнери програми отримали велику кількість запитів на проведення 1-денної навчальної сесії окремо для представників ОТГ, які відповідальні за роботу з молоддю.

 

Реєстрація триватиме до 12:00 год 24 травня.

 

Відібрані учасники будуть повідомлені 26 травня.

 

Деталі:http://youth-worker.org.ua/event/zaproshuyemo-do-uchasti-v-odnodennomu-seminari-molodizhna-politika-v-otg-4-chervnya-v-kiyevi/.

НОВ�Н�