Запрошуємо на 3-й Фестиваль льону :: Оголошення :: Офіційний веб-сайт Романівської районної державної адміністрація
« Оголошення

Запрошуємо на 3-й Фестиваль льону

Кінно-трюковий перфоманс, авіа-шоу та ярмарок «Органічна їжа» – запрошуємо на 3-й Фестиваль льону

Житомирська область, фестиваль, льон, заходи, події, виставка, ярмарки, Ірина Костюшко 

1Запрошуємо 26 серпня в село Стремигород Житомирської області на 3-й Фестиваль льону.

 

Потішити гостей шоу сучасного рівня та нагадати про важливість відродження традицій вирощування льону на Україні. Така мета третього за рахунком міжнародного фестивалю льону.

 

Головні родзинки фестивалю – три виходи кінно-трюкового перфомансу лицарів «Княжої конюшні», захоплююче дух авіашоу та ярмарок «Органічна їжа»! Організатори мають намір цього року зробити фестиваль подією міжнародного масштабу, це буде шоу європейського рівня із присутніми гостями з Білорусії, Франції, Польщі, Бельгії та ПАР. 

 

Гостей фестивалю чекає багато музики – від етнічної української до сучасної танцювальної. Виступатимуть – Арсен Мірзоян та гурт The Вйо.

 

Також відбудеться нагородження льонарів, розгорнутий показ модного одягу з льону; етно-зона з майстер-класами; ярмарок продукції з льону. В офіційній частині відбудеться символічне вручення цеглини існуючого найбільшого льонопереробного заводу на Житомирщині для будівництва нового заводу.

 

На фестивалі буде і фудзона на всі смаки, страви високої української кухні від бренду органічних продуктів All in Foody та туристичного комплексу «Услад», дитяча зона та спортивна зона з майстер-класами - айкідо та йога. 

 

Девіз цьогорічного фестивалю – все органічно!

 

Довідково. Минулого року гостями фестивалю стали більш ніж 5000 українців, географія охоплення – від Сєверодонецька до Буковелі, були присутні народні депутати, віце-прем’єр та міністр АПК, голови ОДА. Початок свята об 11:00.

НОВ�Н�