Як жителям області отримати безвідсотковий кредит на сонячні електростанції «під ключ» :: Оголошення :: Офіційний веб-сайт Романівської районної державної адміністрація
« Оголошення

Як жителям області отримати безвідсотковий кредит на сонячні електростанції «під ключ»

Як жителям області отримати безвідсотковий кредит на сонячні електростанції «під ключ»

Житомирська область, сонячні батареї, електростанції, кредит, відшкодування 

1АТ «Укргазбанк» у Житомирській області пропонує населенню безвідсотковий кредит на сонячні електростанції. Крім цього, жителі області мають можливість отримати відшкодування з обласного бюджету.

 

Про це повідомив директор Житомирської обласної дирекції АТ «Укргазбанку» Юрій Давидюк.

 

«Нашою особливістю є укладені угоди з фірмами, які пропонують встановлення сонячних електростанцій "під ключ". Також, якщо позичальник відразу вносить 40-50% від загальної суми, то отримує безвідсотковий кредит на 3 роки», – зазначає Юрій Давидюк.

 

За його словами, з початку дії обласної програми, яка ініційована головою ОДА Ігорем Гундичем, Укргазбанк видав 3 кредити на сонячні електростанції. Зараз вже готуються документи на 4 кредит. Поки це єдиний банк, в якому видаються кредити на електростанції і батареї.

 

Якщо під час оформлення кредиту відразу вносити до 40% від суми, то кредит надається до 5 років під 17-18% річних у гривні.

 

Після встановлення обладнання з обласного бюджету жителям Житомирщини відшкодують 15% від вартості систем сонячного теплопостачання та 20% від вартості сонячних батарей та дахових панелей, обладнання і матеріалів для використання альтернативних джерел енергії.

 

За довідками щодо кредитування можна звертатися за телефоном: (0412) 47-47-12.

НОВ�Н�