Торгово-промислова палата України запрошує взяти участь у міжнародній виставці «Експо 2017» :: Оголошення :: Офіційний веб-сайт Романівської районної державної адміністрація
« Оголошення

Торгово-промислова палата України запрошує взяти участь у міжнародній виставці «Експо 2017»

Торгово-промислова палата України запрошує взяти участь у міжнародній виставці «Експо 2017»

Житомирська область, агро, Міжнародна виставка, запрошення, енергія майбутнього 

З 10 червня по 10 вересня 2017 року у м. Астана, Республіка Казахстан, проходитиме Міжнародні спеціалізована виставка «Експо-2017» під гаслом: «Енергія майбутнього».

 

Про це повідомляє департамент економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації.

 

«Україна матиме змогу представити стан розвитку та перспективи впровадження новітніх технологій в частині сталого розвитку енергетики , залучити інвестиції в національні проекти з підвищення рівня енергоефективності, використання відновлювальних джерел енергії, впровадження механізму енергосервісу тощо. А також презентувати національну  природну та культурну спадщину», – йдеться у повідомленні.

 

Торгово-промислова палата України розробила інформаційно-пошукову систему, яка буде використовуватися для презентації інформації щодо українських компаній та проектів у сфері відновлювальної енергетики.

 

Крім того, на виставці будуть представлені інформаційний довідник та офіційний стенд України з інформацією про інвестиційний та експортний потенціал міст та регіонів України.

 

Детальну інформацію щодо пакетів участі від Торгово-промислової палати України в Міжнародній спеціалізованій виставці «Експо 2017» можна знайти за посиланням http://expo2017ukraine.com.ua/uk/p/vidviduvannya-ehro-2017.

НОВ�Н�