На Романівщині оберуть кращих державних службовців :: Оголошення :: Офіційний веб-сайт Романівської районної державної адміністрація
« Оголошення

На Романівщині оберуть кращих державних службовців

На  Романівщині  оберуть кращих державних службовців

Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 16 березня 2017 року № 28 в Романівській  районній державній адміністрації  стартує Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець». Його проводитимуть вже десятий рік поспіль. Перший тур триватиме з 1 по 30 квітня поточного року. Переможців визначатимуть у двох номінаціях – «Кращий керівник» та «Кращий спеціаліст».

Вимоги до Конкурсантів:

- у номінації «Кращий керівник» - загальний стаж державної служби не менш як 3 роки, з них на керівних посадах не менше як 1 рік.

- у номінації «Кращий спеціаліст» - загальний стаж державної служби не менш як два роки.

  Для участі у першому турі Конкурсу державні службовці подають організаційному комітету з проведення першого туру Конкурсу:

- заяву про участь;

- копію особової справи державного службовця;

-подання керівника структурного підрозділу, погоджене з головою профспілкової організації чи ради трудового колективу;

- інші матеріали (публікації в пресі, листи громадян, листи колективів з оцінкою діяльності претендента тощо).

  Метою Конкурсу є комплексне підвищення кваліфікації державних службовців, підтримка професіоналів у сфері державного управління, покращення якості надання послуг громадянам,   а також зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих. 

Учасники конкурсу можуть довести, що вони є фахівцями, які прийшли на службу державі за покликанням, відповідають сучасним вимогам і критеріям є високоосвіченими людьми, які віддано працюють на благо Українського народу.

Контактна особа: Зелюнко Оксана Вселолодівна –  головний спеціаліст з питань персоналу апарату райдержадміністрації роб. тел.(04146) 2-12-58, 2-28-83, 

e-mal: orgviddil.romaniv@ukr.net

НОВ�Н�