Краєзнавчий музей запрошує на виставку мікромініатюр «Восьме чудо світу» :: Оголошення :: Офіційний веб-сайт Романівської районної державної адміністрація
« Оголошення

Краєзнавчий музей запрошує на виставку мікромініатюр «Восьме чудо світу»

Краєзнавчий музей запрошує на виставку мікромініатюр «Восьме чудо світу»

 Житомирська областьмузейвиставкамікромініатюривідкриття 

1У Житомирському обласному краєзнавчому музеї відкриється унікальна виставка мікромініатюр Володимира Казаряна «Восьме чудо світу».


Про це повідомляє директор музею Роман Насонов.


«На виставці представлені шедеври мікромініатюрного мистецтва, що вважаються неперевершеними творіннями рук людських! Ви побачите філігранні мікроскульптури, розміщені на макових зернах, чарівні квіти, встановлені на людському волоссі, портрети і шаржі знаменитостей на рисових зернах, приголомшливі своєю витонченістю мережива з 1/100 людської волосини, караван верблюдів у вушку голки, підковану блоху, яка закріплена на кінчику волосини і багато інших мікромініатюрних творінь, які не мають аналогів у світі», – сказав Роман Насонов.


Також на виставці буде презентований найменший у світі портрет Мони Лізи, намальований олійними фарбами на зрізі рисового зерна, який за розміром в мільйони разів менше оригіналу! Пензликом художнику служила одна сота частина волосся.


Відкриття виставки завтра, 23 березня, о 14.00 год. Не пропустіть!

НОВ�Н�