--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Оголошення

Виставка «АGRITEQ-2017»

Виставка «АGRITEQ-2017»

В період з 22 по 25 березня 2017 р. в столиці Катару м. Доха відбудеться П’ята міжнародна сільськогосподарська виставка «Qatar International Agricultural Exhibition 2017» («АGRITEQ-2017»). Захід проходитиме у виставковому центрі «Doha Exhibition and Conventional Center» під патронатом Прем’єр-міністра, міністра внутрішніх справ Катару шейха Абдулли бін Насера бін Халіфи Аль Тані.

До участі у форумі запрошуються провідні міжнародні та місцеві компанії, які спеціалізуються на вирощування, зберігання, переробці агропродукції, виготовлення, експлуатації, обслуговуванні сільсгосптехніки та обладнання, обробці ґрунтів та захисті рослин, питаннях фінансового, інвестиційного забезпечення сільського господарства та агропромисловості, а також інших, споріднених з сільським господарством галузях.

З урахуванням попередньо запропонованих організаторами пільгових умов щодо виділення для України 300 кв. м. виставкової площі на безкоштовній основі, міністерство закордонних справ України вважає за доцільне розглянути можливість участі українських компаній у виставці.

В разі підтвердження такої зацікавленості, просимо звертатись до Міністерства закордонних справ України, яке в контакті з оргкомітетом «АGRITEQ-2017» та Міністерством муніципалітетів та екології Катару (через Посольство України в Державі Катар) готове надати необхідне сприяння як в організації українського павільйону/стенду, так і участі вітчизняних підприємств у цьому заході. Контакти: Михайлівська площа, 1, м. Київ, 01018, Україна; тел.:(044)-238-17-48; факс: (044)-238-18-88; е-mail: zsmfa@mfa.gov.ua; web: http://www.mfa.gov.ua.

Додаткову інформацію щодо умов участі, порядку оформлення необхідних документів можна отримати від організаторів виставки – компанії IFT Qatar: tel.: +974-4432990; ext: 619, +974-66273948; fax: +974-4443-2891;               е-mail: elie.aouad@ipfqatar.com; Razan Ghezawi.

НОВ�Н�