Щорічна Київська книжкова виставка-ярмарок до Дня Знань :: Оголошення :: Офіційний веб-сайт Романівської районної державної адміністрація
« Оголошення

Щорічна Київська книжкова виставка-ярмарок до Дня Знань

Щорічна Київська книжкова виставка-ярмарок

до Дня Знань

З 25 по 28 серпня 2016 року в Українському  домі (м.Київ, вул. Хрещатик, 2), за підтримки Державного комітету телебачення і радіомовлення України, відбудеться щорічна Київська книжкова виставка-ярмарок до Дня Знань. 

Експонування на виставковому заході різножанрової літератури (художня, наукова, довідкова, історична, краєзнавча література, подарункові видання, альбоми про мистецтво, антикварні книжки, періодика, музична  література) регіональних видавничих організацій дозволить відвідувачам та гостям виставки ознайомитися не лише з книгами, але й соціально-економічними здобутками області, його культурно-мистецькою спадщиною. 

Традиційно, в рамках виставки-ярмарку відбудеться Благодійна акція  «Придбай книжку - подаруй свято дітям, позбавленим батьківської турботи». 

У програмі фестивалю: творчі майстер-класи для дітей, розважальні атракціони, аквагрим, інтерактивний ігровий майданчик тощо.

До участі у виставці-ярмарку запрошуються районні видавництва.

Додаткова інформація про умови участі та місце проведення виставкового заходу на сайті http://www.bookexpo.in.ua/

Питання за тел./факс (044)  455-75-14, е-mail: seva@welding.kiev.ua

НОВ�Н�