Як скористатися грантовою програмою? Покрокові інструкції можливо отримати 15 червня у Житомирі :: Оголошення :: Офіційний веб-сайт Романівської районної державної адміністрація
« Оголошення

Як скористатися грантовою програмою? Покрокові інструкції можливо отримати 15 червня у Житомирі

Департамент економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва Житомирської облдержадміністрації повідомляє, що 15 червня 2016 року, вперше, саме на Житомирщині, відбудеться велика спільна зустріч представників ЧОТИРЬОХ (німецької, голландської, швейцарської та італійської-) міжнародних програм розвитку бізнесу з керівниками підприємств, установ та організацій, менеджерами різних ланок та підприємцями міста і області.

Організатори заходу - Фонд громади Житомира у співпраці із департаментом економічного розвитку Житомирської міської ради та Торгово-промислової палати України.

Тема зустрічі: «Програми Senior Expert різних Європейських країн - ефективний інструмент розвитку українського бізнесу. Як скористатися грантовою програмою?»

Дата проведення - 15 червня 2016 року. Захід відбудеться у готелі "Reikartz" (майдан Замковий 5/8). Початок заходу об 11:00. Тривалість - 2-2,5 години.

Мета зустрічі - ознайомити представників бізнесу, установ та організацій Житомира і області з можливостями, які надають програми міжнародної підтримки, а також надати покрокові інструкції щодо участі у таких міжнародних програмах. В ході зустрічі учасники матимуть змогу отримати детальну інформацію щодо дії програм, особливостей реалізації у розрізі сфери діяльності підприємства, установи, організації, а також зможуть отримати консультацію та фахове експертне роз'яснення щодо подання документів на участь у програмі.

Організаційний внесок на участь у заході складає 200 грн. і покриває витрати на оренду приміщення, організацію кави-брейк, роздаткові матеріали. Для участі у заході необхідно зареєструватися за

тел.: (097) 294-37-53, (0412) 46-10-86, (093) 718-64-27,

або надіслати підтвердження на  e-mail: fondgromady.zt@gmai1.com

НОВ�Н�