« Новини

Сільські спортивні ігри

\"\\"\\"\"

08.11.2014р. завершились серія фінальних змагань обласних літніх сільських спортивних ігор серед сільських та селищних рад Житомирщини, які проходили в декілька етапів.

Слід зазначити, що район брав досить активну участь в обласних  змаганнях.  Команди виступали із видів спорту: футбол, волейбол, легка атлетика, армрестлінг,  настільний теніс. У копілку  своїх перемог район  додав два перших місця  із армрестлінгу серед ветеранів. Перше місце здобув працівник РВ УМВС Процко О.Г., друге місце з цього ж виду серед ветеранів здобув В.М.Нагорний з Врублівки. Перше місце із з легкої атлетики з дистанцією у 2000м. здобув О.М.Романчук. Призові місця з настільного тенісу посіли Ковчан О.С.- друге місце серед юнаків, а в категорії «ветерани»  друге місце з настільного тенісу здобув Романчук В.Д. На жаль, цього разу, суттєвих результатів з футболу та волейболу  район не здобув.