« Новини

Уряд розробив програму придбання спеціально обладнаних автомобілів для перевезення осіб з інвалідністю

Уряд розробив програму придбання спеціально обладнаних автомобілів для перевезення осіб з інвалідністю

Україна, Уряд, соціальні послуги, особа з інвалідністю, автомобіль, перевезення, програма 

1Уряд запровадив програму придбання спеціально обладнаних автомобілів для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату з метою розвитку соціальних послуг в ОТГ. Також передбачено створення служб перевезень для таких категорій осіб.

 

Відповідну постанову № 189 Кабінет Міністрів України прийняв 14 березня 2018 року.

 

Постанова затверджує порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для придбання вказаних автомобілів та подальшого забезпечення ними виконавчих органів міських рад (крім міських рад обласних центрів), сільських, селищних рад об’єднаних територіальних громад.

 

На вказані цілі у держбюджеті на 2018 рік передбачені кошти у сумі 30 млн гривень.

 

Порядком також врегульовано умови забезпечення та порядок розгляду вищевказаною робочою групою відповідних заяв про забезпечення такими автівками.

 

Детальніше з Порядком можна ознайомитися ТУТ.

 

Прийом документів на розгляд робочої групи Міністерства соціальної політики України щодо забезпечення місцевих органів виконавчої влади спеціально обладнаними автомобілями для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату триває до 1 червня 2018 року.

НОВ�Н�