« Новини

Романівщина готується до відзначення 24-ї річниці незалежності України

Романівщина готується до відзначення 24-ї річниці незалежності України

13 липня проведено обговорення заходів  з підготовки та відзначення у Романівському районі 24-ї річниці незалежності України.

24 червня 2015 року прийнято Указ Президента України «Про відзначення 24-ї річниці незалежності України».

З метою гідного відзначення 24-ї річниці проголошення незалежності України, консолідації українського суспільства навколо ідеї захисту та зміцнення державності,  гідного вшанування подвигу борців за свободу та незалежність України, а також громадян, які сьогодні відстоюють суверенітет та територіальну цілісність держави у боротьбі із зовнішньою агресією, утвердження у громадян почуття патріотизму, гордості за свою Вітчизну та відповідно до Указу Президента України підготовлено проект розпорядження голови Романівської райдержадміністрації «Про відзначення у районі 24-ї річниці незалежності України», яким затверджуються організаційний комітет та заходи з підготовки та відзначення у районі 24-ї річниці незалежності України.

В ході обговорення організаційним комітетом, який очолюють голова райдержадміністрації Капінус О.Г. та заступник голови районної ради Ходюк В.І., внесено ряд пропозицій до плану заходів з підготовки та відзначення у районі 24-ї річниці незалежності України. 

НОВ�Н�