« Новини

28 червня - День Конституції України

Шановні жителі Романівського краю!

Від імені районної державної адміністрації та районної ради щиро вітаємо вас з державним святом – Днем Конституції України.

Основний Закон нашої держави, гарантуючи громадянам загальновизнані права та свободи, закріпив ідеали справедливості та рівності, які сповідують цивілізовані країни світу. Автори Конституції зуміли створити вітчизняне правове конституційне поле, суворо дотримуючись міжнародно-правових норм, враховуючи соціальні, національні, культурні та духовні інтереси громадян.

Конституційний процес триває і нині. Він є запорукою історичної необхідності позитивних змін задля забезпечення прозорості та ефективності влади, удосконалення механізму державного управління, подальшої демократизації суспільних відносин та посилення захисту прав людини.

Ми твердо переконані, що зможемо побудувати сильну, заможну і процвітаючу державу лише за умови глибокої поваги до Основного Закону та неухильного його виконання. Тож гуртуймося задля втілення конституційних прав і свобод, зміцнення добробуту наших родин в ім’я розвитку нашого краю і держави.

Щиро бажаємо вам, шановні земляки, здоров’я, щастя і віри у світле майбутнє України.

З повагою     

Голова державної                                                 Заступник  голови районної

адміністрації                                                          ради

О.Г.Капінус                                                                                           В.І.Ходюк

НОВ�Н�