ОСВІТА

НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА. МАТЕРІАЛИ ТУТ.

Реформа освіти та науки. Детальніше ТУТ. 

СПИСОК  КЕРІВНИКІВ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ, ДОШКІЛЬНИХ ТА ПОЗАШКІЛЬНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ РОМАНІВСЬКОГО РАЙОНУ

 

Назва школи

Директор

Номери телефонів

1

Биківська ЗОШ І-ІІІ ст.

Домбровська

Людмила Миколаївна

9-43-44

2

Опорний навчальний заклад "Романівська гімназія" 

Войтюк

Олександр Петрович

2-35-72,

2-11-87

3

Романівська ЗОШ І-ІІІ с. №2

Макаревич

Лариса Іванівна

2-14-41,

2-11-49

4

Опорний навчальний заклад "Миропільська гімназія"

Повнич

Петро Степанович

9-52-30

9-52-82

5

Миропільська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Гиндич

Тетяна Василівна

9-51-76

6

Філія опорного навчального закладу "Миропільська гімназія" Миропільська ЗОШ І ст.

Нижник

Наталія Василівна

9-52-80

7

Булдичівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Колесник

Ірина Анатоліївна

9-65-83

8

Вільшанська ЗОШ І-ІІІ ст.

в.о.директора

Сторожук

Аліна Миколаївна

9-64-82

9

Врублівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Свінціцький

Микола Єдуардович

9-44-84

10

Гордіївська  ЗОШ І-ІІІ ст.

Барановський

В’ячеслав Григорович

9-32-40

11

Камінська ЗОШ  І-ІІІ ст.

Топінко

Ірина Миколаївна

9-65-49

12

Карвинівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Заглада

Ігор Миколайович

9-72-45

13

Печанівська  ЗОШ І-ІІІ ст.

Яремчук

Микола Іванович

9-75-30

14

Романівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Бабійчук

Юрій Васильович

9-31-42

15

Старочуднівськогутянська ЗОШ І-ІІІ ст.

Гнатюк

Валентина Миколаївна

9-36-40

16

Філія опорного навчального  "Романівська гімназія" Червонохатківська ЗОШ І-ІІ  ст.

Романчук

Світлана Михайлівна

9-63-32

17

Ягодинська ЗОШ  І-ІІІ ст.

Кухар

Ірина Дмитрівна

9-41-40

18

Філія опорного навчального закладу "Романівська гімназія" Ясногородська ЗОШ  І-ІІ ст.

Скороход

Олег Григорович

9-34-40

19

Філія опорного навчального закладу "Миропільська гімназія" Колодяжненська ЗОШ І-ІІ ст.

Бабіч

Інна Миколаївна

9-82-30

20

Костянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Русецька

Тетяна Володимирівна

9-37-38

21

Нивненська ЗОШ І ст.

Завацький

Микола Миколайович

9-61-32

22

Ольшанська ЗОШ І-ІІ ст.

Цмох

Василь Олександрович

9-71-10

23

Філія опорного навчального закладу "Романівська гімназія" Товщанська ЗОШ  І ст.

Рудніцька

Людмила Францівна

9-46-40

24

Філія опорного навчального закладу "Романівська гімназія" Хижинецька ЗОШ І ст.

Кальчук

Зоя Петрівна

9-74-32

25

Соболівська ЗОШ І ст.

Баліцька

Світлана Володимирівна

-

26

Паволоцька ЗОШ І ст.

Мосейчук

Тетяна Адамівна

9-75-76

27

Філія опорного навчального закладу "Миропільська гімназія" Дертська ЗОШ І ст.

Бірюк

Наталія Анатоліївна

-

28

Романівський ДНЗ №1

Вексей

Ірина Олександрівна

9-17-89

29

Романівський центр розвитку дитини

Криворучко

Алла Леонідівна

2-16-10

30

Миропільський центр розвитку дитини

Розмахова

Анна Генадіївна

2-51-00

31

Печанівський ДНЗ

Сінчук

Людмила Василівна

-

32

Паволоцький ДНЗ

Бобко

Оксана Денисівна

-

33

Старочуднівськогутянський ДНЗ

Кільніцька

Любов Григорівна

9-36-22

34

Биківський ДНЗ

Якобчук

Анелія Леонідівна

9-43-03

35

Камінський ДНЗ

Мінькович

Надія Василівна

9-65-45

36

Врублівський ДНЗ

Якимчук

Ольга Степанівна

9-34-36

37

Разінський ДНЗ

Гарбузюк

Валентина Геннадіївна

9-31-44

38

Гордіївський ДНЗ

Коровчук

Тетяна Петрівна

9-32-36

39

Романівський ДНЗ

Муравська

Катерина Володимирівна

9-31-44

40

Ясногородський ДНЗ

вакантна посада

 

-

41

Товщанський ДНЗ

Мілєшко

Наталія Леонтіївна

-

42

Булдичівський ДНЗ

Михайлиця

Галина Михайлівна

9-65-88

43

Колодяжненський ДНЗ

Бідюк

Лариса Миколаївна

-

44

Вільшанський ДНЗ

Грабовець

Надія Григорівна

9-64-42

45 Костянтинівський ДНЗ

Баліцька

Вікторія Леонідівна

-
46 Соболівський ДНЗ

Лялевич

Жанна Вячеславівна

-
47 Червонохатківський ДНЗ

Поляківська

Ірина Броніславівна

-
48 Карвинівський ДНЗ

Савенко

Ріта Володимирівна

-

49

Дитячо-юнацька спортивна школа

Василівський

Віталій Валентинович

2-21-78

50

Будинок дитячої творчості

Рихальська

Світлана  Володимирівна

2-18-04

Форма річного плану закупівель на 2017 рік ТУТ.

Форма річного плану закупівель на 2018 рік ТУТ.

НОВ�Н�