Перелік районних закладів культури


№ п/п

Назва населеного пункту, адреса

Назва закладу

Прізвище, ім’я по-батькові працівників

Посада (об’єднані посади виділені жирним шрифтом)

Телефони

1

смт.Романів

 

 

 

 

 

вул.Фрунзе, 1

РБК

Пославська Тетяна Петрівна

директор

 2-14-82

 

вул.С.Лялевича, 4

Районна бібліотека для дорослих

Корінчук Галина Петрівна

директор

 2-14-87

 

вул.Шевченка, 3/а

Районна бібліотека для дітей

Бондарчук Антоніна Дмитрівна

завідуюча

 2-14-89

2

смт.Биківка вул.Леніна, 4

СБК

Шуляр Леонід Петрович

директор

 9-42-67

 

 

 

Шумська Тетяна Анатоліївна

худ. керівн.

 

 

 

 

Гутевич Оксана Петрівна

худ. керівн.

 

 

 

 

Шуляр Ольга Петрівна

тех.праців.

 

 

 

 

Мішуков Володимир Михайлович

оператор

 

 

 

бібліотека

Петренко Анатолія Станіславівна

зав. б-кою

 

 

Товща вул.Шкільна

бібліотека

Хоміч Тетяна Анатоліївна

бібліотекар

 9-46-57

3

смт.Миропіль вул.Шевченка 8

СБК

Глінська Любов  Олексіївна

директор

 9-54-37

 

 

 

Стужук Юрій Миколайович

худ.керівн.

 

 

 

 

Клименко Петро Володимирович

худ.керівн.

 

 

 

 

Солох Таїсія Вікторівна

тех.праців.

 

 

 

бібліотека

№2

Макшанцева Ліна Олександрівна

зав. б-кою

 

 

вул.Жовтнева, 24

бібліотека

№1

Євсєнко Ганна Миколаївна

зав. б-кою

 9-57-58

 

Дертка

вул.Леніна

клуб

Лиманець Володимир Володимирович

зав. клубом

 9-59-78

 

 

бібліотека

Шилюк Віталія Ігорівна

бібліотекар

 

4

с.Булдичів

вул.Чапаєва

клуб

Поліщук Василь  Дмитрович

завклубом

 9-65-82

 

 

бібліотека

Беркута Валентина Василівна

бібліотекар

 

5

с.В.Козара

вул.Колгоспна, 3

бібліотека

Янчук Надія  Григорівна

бібліотекар

 

6

с.Вільха

вул.Центральна

СБК

Шах Олександр Францович

директор

 

 

 

 

Грабовець Надія Григорівна

худ.керівн.

 9-64-24

 

 

бібліотека

Бурківська Світлана Петрівна

зав. б-кою

 

7

с.Врублівка

вул.Любарська,

31

СБК

Сайко Наталія Броніславівна

директор

 2-35-87

 

 

 

Полубєлова Людмила Леонідівна

худ. керівн.

 

 

 

 

Василюк Євгенія Іванівна

худ. керівн.

 

 

 

 

Василюк Алім Володимирович

худ.керівн.

 

 

 

бібліотека

Зінчук Ліда Петрівна

зав. б-кою

 9-44-53

 

с.Корчівка

вул.Центральна,16

клуб

Полівчук Людмила Никодимівна

зав.клубом

 

 

 

бібліотека

Полівчук Людмила Никодимівна

бібліотекар

 

8

с.Годиха

вул. Леніна,11

СБК

Буліч Василь Миколайович

директор

 

 

вул. Леніна,13

бібліотека

Джигирей Алла Володимирівна

бібліотекар

 9-62-24

 

с.Межирічка

вул.Центральна,

5

клуб

Сколобюк Олександр Іванович

зав. клубом

 

 

 

бібліотека

Сколобюк Олександр Іванович

бібліотекар

 

9

с.Гордіївка

вул.Котовського 21/6

СБК

Ланов’юк Павло Якимович

директор

 

 

 

 

Бондарчук Ольга Йосипівна

бібліотекар

 

10

с.Камінь

вул.Леніна

СБК

Гринчук Алла Іванівна

директор

 

 

 

 

Білоус Микола

худ. керівн.

 

 

 

 

Гринчук Наталія Олексіївна

тех.праців.

 

 

 

бібліотека

Нараєвська Оксана Віталівна

бібліотекар

 9- 65-99

 

с.Химрич

вул.Жовтнева

клуб

Калабай Марія Олександрівна

зав.клубом

 9-72-02

11

с.Карвинівка

вул.Шевченка, 69

клуб

Петрук Любов Антонівна

зав.клубом

 9-72-16

 

вул.Шевченка, 18

бібліотека

Радушинська Лілія Андріївна

бібліотекар

 9-72-13

 

с.Станіславівка

вул. Шевченка

клуб

Артьоменкова Лариса Олександрівна

зав.клубом

 9-47-41

 

 

бібліотека

Сушицька Розалія Нарцизівна

бібліотекар

 9-47-90

 

с.Бартуха

вул.Лісова

бібліотека

Гулінська Валентина Броніславівна

бібліотекар

 9-47-93

 

с.Гремяче

вул.Шкільна

бібліотека

Терновий Олег Лаврентійович

бібліотекар

 9-72-01

12

с.Колодяжне

вул.Центральна, 20

СБК

Самофалова Наталія Василівна

директор

 

 

вул.Перемоги, 2

бібліотека

Болтнєва Світлана Володимирівна

бібліотекар

 

13

с.Мала Козара

вул. Центральна

клуб

Бабич Тетяна Євгенівна

зав. клубом

 9-66-16

 

 

бібліотека

Бабич Тетяна Євгенівна

бібліотекар

 

 

с.П.Кошара

вул.Романівська

клуб

Денисюк Любов Вікторівна

зав.клубом

 

14

с.Нивна

вул.Шкільна, 15

клуб

Ремез Світлана Вікторівна

зав.клубом

 9-61-56

 

 

бібліотека

Бричківська Броніслава Мар’янівна

бібліотекар

 9-61-46

 

с.Голубин

вул.Центральна, 17

клуб

Коник Валентина Антонівна

зав.клубом

 

15

с.Ольшанка

вул.Клубна

клуб

Гузовська Валентина Станіславівна

зав.клубом

 

16

с.Печанівка

вул.Підкоритова 1а

СБК

Куцан Олена Василівна

директор

 9-76-22

 

 

 

Шматко Ольга Дмитрівна

худ. керівн.

 9-77-12

 

 

 

Білаш  Володимир Миколайович

худ. керівн.

 

 

 

 

Полончук Світлана Іванівна

тех.працівн.

9-76-67

 

 

 

Копиняк Іван Васильович

диск жокей

 

 

 

бібліотека

Гуменюк Наталія Євгенівна

бібліотекар

 9-76-73

 

с.Паволочка

вул.Чапаєва, 1

клуб

П’ясківська Іванна Петрівна

Михайлова Людмила Вікторівна (декретна відпустка)

 

зав.клубом

 

 

 

 

бібліотека

Момотюк Катерина Ернестівна

бібліотекар

 

17

с.Прутівка

вул.Центральна

бібліотека

Терещук Людмила Олександрівна

бібліотекар

 9-37-24

 

 

клуб

Гирук Олег Михайлович

зав. клубом

 

 

с.Білка

вул.Шевченка, 7

клуб

Ступак  Віктор Анатолійович

зав.клубом

 

 

с.Костянтинівка

вул.Центральна

клуб

Осика Зоя Вікторівна

зав.клубом

 

 

 

бібліотека

Осика Зоя Вікторівна

бібліотекар

 

 

с.Жовтий Брід

вул. Молодіжна, 1

клуб

Башинська Ніна Вікторівна

зав.клубом

 

18

с.Романівка

вул.І.Шеремета, 20а

СБК

Фурман Юрій Миколайович

директор

 

 

 

 

Романюк Петро Іванович

худ. керівн.

 9-33-88

 

 

бібліотека

Карпець Олена Василівна

зав. б-кою

 

 

вул.40- річчя Перемоги, 20а

клуб

Коломійчук Олександр Вікторович

зав.клубом

 

 

с.Раці

вул.Шевченка

клуб

Черевко Антоніна Антонівна

зав.клубом

 9-31-15

 

с.Разіно

вул.Весняна, 12

бібліотека

Сивобородько Тетяна Володимирівна

бібліотекар

 9-48-44

19

с.Садки

вул.Центральна, 28а

клуб

Вишнівська Надія Володимирівна

зав.клубом

 9-35-18

 

 

бібліотека

Карпінська Наталія Петрівна

бібліотекар

 9-35-33

 

с.Гвіздярня

вул.Центральна, 42

клуб

Поліщук Антоніна Ничипорівна

зав.клубом

 9-34- 99

 

 

бібліотека

Карпінська Наталія Петрівна

бібліотекар

 9-35-33

20

с.Соболівка

вул.Путиліна

клуб

Моравський Валентин Броніславович

зав.клубом

 9-67-44

 

вул.Путиліна, 59

бібліотека

Моравський Валентин Броніславович

бібліотекар

 

 

с.Вила

вул.Транзитна

клуб

Поплавська Анна Зефридівна

зав.клубом

 9-67-34

 

вул.Транзитна

бібліотека

Поплавська Анна Зефридівна

бібліотекар

 9-67-34

21

с.Ст. Гута

вул.Перемоги 1

клуб

Савіцька Світлана Володимирівна

зав.клубом

 9-36-42

 

вул.Перемоги 1

бібліотека

Грушак Наталія Володимирівна

бібліотекар

 

22

с.Хижинці

вул.Миру, 23

СБК

Міщук Євген Вікторович

директор

 

 

вул.Миру, 23

бібліотека

Кальчук Марія Володимирівна

бібліотекар

9-74-53

23

с.Ч. Хатки

вул.Весняна, 68

клуб

Андріївська Галина Опанасівна

зав.клубом

 9-63-56

 

 

бібліотека

Андріївська Галина Опанасівна

бібліотекар

 9-63-56

 

с.Залужне

вул.Лугова, 3

клуб

Маслак Людмила Генріхівна

зав.клубом

 9-63-40

24

с.Ягодинка

вул.Жовтнева,1

СБК

Лин Людмила Михайлівна

директор

 9-41-35

 

вул.Жовтнева, 1

бібліотека

Коваль Надія Юхимівна

бібліотекар

 9-47- 88

 

с.Л.Рудня

вул.Леніна, 60

клуб

Орловський Олександр Станіславович

зав.клубом

 

 

 

бібліотека

Орловський Олександр Станіславович

бібліотекар

 

25

с.Ясногород

вул.Шевченка

клуб

Погорільчук Галина Миколаївна

завклубом

 9-34-89

 

вул.Шевченка

бібліотека

Мельничук  Віра Петрівна

бібліотекар

 


  

РАЙОННА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ДІТЕЙ

РОМАНІВСЬКА РАЙОННА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ДОРОСЛИХ

Районний методичний центр

Романівська школа мистецтв

Романівський районний Будинок культури

Краєзнавчий музей Романівщини

НОВ�Н�